Jesteœmy także na Facebooku!
Strona główna
polski   English   Deutsch   Esperanto

Księga Gości

Prosimy o podzielenie się swoją opinią. Dziękujemy!

PAWEŁ (WARSZAWA) 08.07.2014
Sama Stanica Wodna OK. Jednak napotkałem OGROMNIE istotny dla mnie problem jako klienta ośrodka i zarazem nurka, który chciał skorzystać z akwenu jeziora Mokrego. Znajdująca się na terenie baza nurkowa ACIV-DIVERS Krzysztofa Grzelaka (w szczególności personel) wykazał się totalnym chamstwem i brakiem profesjonalizmu z jakim nie spotkałem się NIGDZIE indziej. Chcąc skorzystać z akwenu (ze 100% własnym sprzętem) zostałem najpierw wylegitymowany z moich uprawnień, co mnie jeszcze nie dziwiło, jednak pracownik bazy nie potrafił rozeznać się w uprawnieniach federacji PADI i rozczytać kilku certyfikatów, które okazałem certyfikatów, bo sam miał był członkiem innej federacji i brakło mu inteligencji, aby rozczytać co jest napisane na moich certyfikatach. Jednak granice dobrego smaku i kultury osobistej przekroczył chcąc pobrać ode mnie i każdej osoby będącej ze mną po 50 zł za zejście do wody z miejsca plażowego dostępnego dla wszystkich klientów ośrodka oraz próbował zabronić mi przeprowadzenie INTRO z moimi znajomymi (do czego jestem uprawniony międzynarodowym certyfikatem), tłumacząc brakiem w chwili obecnej jakiegoś kierownika nurkowego z jego bazy (????) Twierdził, że na terenie CAŁEGO jeziora nie wolno nam wejść do wody. DURNIU Z BAZY W CIERZPIĘTACH !!! - Nie jesteście właścicielami Jeziora Mokrego, ani ośrodka, w którym byłem !!! Zrobiliście krecią robotę sympatycznej Pani właścicielce, a już na pewno sobie. Przez takich jak Wy tracą inni, bo zrobiliście POTĘŻNĄ RYSĘ na opinii ośrodka. Szkoda, że jeszcze za oddychanie na terenie waszej bazy nie chcieliście pobrać opłat. BEZNADZIEJA !!!
Tomek (Mrągowo) 28.05.2014
Chociaż wydaje mi się że znam okolice Mrągowa dość dobrze to bylem w stanicy pierwszy raz parę dni temu... Piękno tego miejsca zrobiło na mnie wielkie wrażenie... mam nadzieje ze P.Zosia przyjmie mnie i mój rowerek jeszcze parę razy.... Tomuś.
Pies Placek (Z daleka) 27.05.2014
Poniżej fantastyczne zdjęcia z rewelacyjnej majówki: https://picasaweb.google.com/alaklamczynska/CierzpietyMaj2014 Polecam Ośrodek wszystkim moim miłym przyjaciołom. A Panu lub pani dogrzewającym się w domku i narzekającym mówię stanowczo "NIE"!!! Kocham Cierzpięty, Jezioro Mokre, spacery po lesie, spływy kajakowe, wspaniałe dzieciaki, biegające po łąkach, pyszne jedzonko i przytulne spanko.
Zofia Śnieżko (Cierzpięty) 05.05.2014
Panie Mariuszu, ma Pan trochę racji. Majówka była rzeczywiście zimna i głośna. Wszyscy Państwo musieliście dogrzewać domki farelkami i nie wytrzymywały korki. Łazienka była jeden raz zamknięta, a ciepłej wody nie zabrakło. Pozostawię Pański wpis na stronie przez kilka godzin, a potem usunę jako ANONIMOWY i niesprawiedliwy.Ja także nie przepadam za majówką. Często odradzam gościom przyjazdu w tym okresie. Było głośno, ale właściwie cały ośrodek wypełniała w sumie fantastyczna młodzież. Przeważnie trzecie pokolenie moich stałych klientów. Policja wezwana do domku 41C, nie mogła przyjechać. Były niestety tragiczniejsze zdarzenia niż u nas, a potem zrobiło się cicho. Proszę poszukać tańszych niż 32 zł brutto noclegów, dogrzewanych farelkami. Dziś już cieplej, a gdyby było ciepło wcześniej to i Pańskie wrażenia byłyby inne. Pozdrawiam Zofia Śnieżko
gość 05.05.2014
Niestety mam przykre doświadczenia z tym ośrodkiem. Standard domków jest bardzo niski i nie adekwatny do ceny. Z uwagi na panującą aurę (pobyt w weekend majowy) w domkach było piekielnie zimno ale właścicielka nie wyrażała zgody na dogrzewanie się farelkami ze względu na wywalanie korków. Do tego dodam często pozamykane toalety i brak ciepłej wody (podobno awaria). Odniosłam wrażenie, że właścicielce zależy tylko na pieniądzach - brak reakcji na zgłoszenia gości z prośbą o interwencję w przypadku hałaśliwych, bawiących się do godz.3 nad ranem przy bardzo głośnej muzyce mieszkańców jednego z domków.
Mariusz (Wrocław) 10.12.2013
Przepiękne miejsce. Mam nadzieję, że tam wrócę.
E-journalist (Słups) 14.10.2013
jedyne miejsce w swoim rodzaju. drugiego takiego szukać na próżno
Dorota Malewska (Dzikie) 01.05.2013
Droga Zoniu, cieszę się, że zdązyłaś:)Masz na pewno dużo gości . Pogoda piękna, słoneczna mam nadzieję. Już niedługo zjedziemy:)CUDOWNIE!! Trzymaj się ciepło. Pozdrawiam wszyskich. Do zobaczenia:)
robert (gdansk) 25.02.2013
urocze miejsce.
michał (z Mielca) 07.01.2013
bardzo sie ciesze że dziadkowie zabierają mnie do cierzpięt . co roku poznaje tam nowych kolegów i koleżanki i do teraz z kilkoma utrymuje kontakty . cierzpięty naprawde łączą ludzi <3