Jesteœmy także na Facebooku!
Strona główna
polski   English   Deutsch   Esperanto

Księga Gości

Prosimy o podzielenie się swoją opinią. Dziękujemy!

Pies Placek (Z daleka) 27.05.2014
Poniżej fantastyczne zdjęcia z rewelacyjnej majówki: https://picasaweb.google.com/alaklamczynska/CierzpietyMaj2014 Polecam Ośrodek wszystkim moim miłym przyjaciołom. A Panu lub pani dogrzewającym się w domku i narzekającym mówię stanowczo "NIE"!!! Kocham Cierzpięty, Jezioro Mokre, spacery po lesie, spływy kajakowe, wspaniałe dzieciaki, biegające po łąkach, pyszne jedzonko i przytulne spanko.
Zofia Śnieżko (Cierzpięty) 05.05.2014
Panie Mariuszu, ma Pan trochę racji. Majówka była rzeczywiście zimna i głośna. Wszyscy Państwo musieliście dogrzewać domki farelkami i nie wytrzymywały korki. Łazienka była jeden raz zamknięta, a ciepłej wody nie zabrakło. Pozostawię Pański wpis na stronie przez kilka godzin, a potem usunę jako ANONIMOWY i niesprawiedliwy.Ja także nie przepadam za majówką. Często odradzam gościom przyjazdu w tym okresie. Było głośno, ale właściwie cały ośrodek wypełniała w sumie fantastyczna młodzież. Przeważnie trzecie pokolenie moich stałych klientów. Policja wezwana do domku 41C, nie mogła przyjechać. Były niestety tragiczniejsze zdarzenia niż u nas, a potem zrobiło się cicho. Proszę poszukać tańszych niż 32 zł brutto noclegów, dogrzewanych farelkami. Dziś już cieplej, a gdyby było ciepło wcześniej to i Pańskie wrażenia byłyby inne. Pozdrawiam Zofia Śnieżko
gość 05.05.2014
Niestety mam przykre doświadczenia z tym ośrodkiem. Standard domków jest bardzo niski i nie adekwatny do ceny. Z uwagi na panującą aurę (pobyt w weekend majowy) w domkach było piekielnie zimno ale właścicielka nie wyrażała zgody na dogrzewanie się farelkami ze względu na wywalanie korków. Do tego dodam często pozamykane toalety i brak ciepłej wody (podobno awaria). Odniosłam wrażenie, że właścicielce zależy tylko na pieniądzach - brak reakcji na zgłoszenia gości z prośbą o interwencję w przypadku hałaśliwych, bawiących się do godz.3 nad ranem przy bardzo głośnej muzyce mieszkańców jednego z domków.
Mariusz (Wrocław) 10.12.2013
Przepiękne miejsce. Mam nadzieję, że tam wrócę.
E-journalist (Słups) 14.10.2013
jedyne miejsce w swoim rodzaju. drugiego takiego szukać na próżno
Dorota Malewska (Dzikie) 01.05.2013
Droga Zoniu, cieszę się, że zdązyłaś:)Masz na pewno dużo gości . Pogoda piękna, słoneczna mam nadzieję. Już niedługo zjedziemy:)CUDOWNIE!! Trzymaj się ciepło. Pozdrawiam wszyskich. Do zobaczenia:)
robert (gdansk) 25.02.2013
urocze miejsce.
michał (z Mielca) 07.01.2013
bardzo sie ciesze że dziadkowie zabierają mnie do cierzpięt . co roku poznaje tam nowych kolegów i koleżanki i do teraz z kilkoma utrymuje kontakty . cierzpięty naprawde łączą ludzi <3
Tomek (Mrągowo) 23.12.2012
Oczywiście w Cierzpiętach :) Przepraszam Mały byczek z wieczora :)
Tomek (Mrągowo) 23.12.2012
Serdeczne życzenia, spokoju ducha, dużo zdrowia, jeszcze więcej wolnych chwil - z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz wytrwałości na nadchodzący sezon w 2013r. dla Pani oraz całej załogi życzą zakochani w Cieżpiętach - Ewa, Bartek, Iwona i Tomek Dołżyccy.